Wydarzenia

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa Enea Wytwarzanie

W dniu 24 września w hali sportowej KCRiS odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa Enea Wytwarzanie Sp. z o.o., Gospodarze Enea KKS – Kozienice podejmowali Metro Warszawa i Spartę Grodzisk Mazowiecki. Nasza drużyna okazała się gościnna i po zaciętych bojach zajęła 3 miejsce. Był to ostatni sprawdzian przed ligą.

Pierwszy mecz zaplanowano na sobotę 1 października w hali sportowej KCRiS w Kozienicach o godzinie 18:00. Naszą drużynę wspiera Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. oraz Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność” przy Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.

Zapraszam do wspólnego kibicowania. Przed meczem o godzinie 17:20 odbędzie się koncert orkiestry ze szkoły muzycznej wykonany przez dzieci. Pragnę również podziękować wszystkim koleżankom i kolegom pracującym w naszej firmie, którzy aktywnie wspierają zawodników naszej drużyny Rafał Bąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *